De unde incepem, cum facem...

Autor Subiect: Mormane de fiare vechi  (Citit de 1384 ori)

Offline Nemultumitu

• Administrator
  • Full Member
  • Mesaje postate: 120
  • Rating +7/-0
  • Gen: Bărbat
  • Speranta moare ultima
Mormane de fiare vechi
« : Februarie 22, 2011, 08:05:53 »

Mormane de fiare vechi zac pe marginea padurii ........ E o gluma bineinteles caci daca ar exista un asemenea anunt hoarde de culegatori s-ar napusti spre ele facandu-le sa dispara intr-o clipita , pentru ca au valoare .
  Parerea mea este ca deseurile ar trebui valorizate ( ma refer in special la deseurile din plastic, pvc, polietilena ,etc ). Sunt foarte sigur ca foarte multi oameni  ar trece imediat la  colectarea acestor tipuri de materiale . Ar fi bine si pentru mediu si pentru cei care ar face un ban din vanzarea lor .
 Sursa finantarii : sa fie considerat un amplu proiect de mediu , deci finantare de la buget sau parteneriat public-privat , infiintarea de centre de achizitii .Aveti alte ideii , legate de mediu ,postati-le .

unde atitudine nu e , nimic nu e.......

Offline Aeriath

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
  • Rating +5/-0
Re: Mormane de fiare vechi
« Răspuns #1 : Februarie 22, 2011, 09:03:39 »
Romania anului  2011  :-\
« Ultima Modificare: Februarie 22, 2011, 09:05:38 de Aeriath »

De unde incepem, cum facem...

Acesta nu este un loc de injurat , scuipat si aratat cu degetul !!! Imi iubesc tara si doresc sa fiu mereu mandru ca sunt roman !!! Vreau sa-mi vad tara bogata si prospera , plina de turisti si apreciata in intreaga lume !!! Vreau sa merg pe autostrazi  , sa-mi fie usor sa merg in orice colt al patriei mele ! VA ROG SA ACCESATI ACEST FORUM NUMAI DACA SIMTITI CEVA PENTRU PATRIA ROMANA SI POPORUL ROMAN !!! MESAJELE CARE NU AU LEGATURA CU SUBIECTELE ACESTUI FORUM VOR FI STERSE FARA  EXPLICATII SI NOTIFICARI !!! IMI REZERV DREPTUL DE A  SELECTA MESAJELE !!!
Web design & administrare forum - SANNET Suceava.