Spune-ne cum ai conduce tu Romania...

Autor Subiect: Daca as fi pentru o zi presedinte.....  (Citit de 1756 ori)

Offline admin

• Administrator
  • Newbie
  • Mesaje postate: 5
  • Rating +0/-0
Daca as fi pentru o zi presedinte.....
« : Februarie 17, 2011, 11:38:12 »
  Daca as fi azi presedinte ? Dau un decret sa mai fiu o saptamana presedinte ..... Apoi ma plimb cu elicopterul si cu muzica la  maxim... ;D
« Ultima Modificare: Februarie 25, 2011, 10:35:28 de Nemultumitu »

Offline Nemultumitu

• Administrator
  • Full Member
  • Mesaje postate: 120
  • Rating +7/-0
  • Gen: Bărbat
  • Speranta moare ultima
Re: Daca as fi pentru o zi presedinte.....
« Răspuns #1 : Februarie 23, 2011, 09:18:46 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vOWZKnDkt78" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vOWZKnDkt78</a>
unde atitudine nu e , nimic nu e.......

Offline sanducu

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
  • Rating +1/-0
« Răspuns #2 : Februarie 24, 2011, 06:48:49 »
Daca as fi pentru o zi presedinte probabil ca nu as putea sa fac nimic semnificativ, cu birocratia de la noi iti ia cel putin 30 de zile sa treci o lege, cu atat mai mult cu cat as fi independent politic si nu as avea sustinerea nimanui. :-\

Offline Nemultumitu

• Administrator
  • Full Member
  • Rating +7/-0
  • Speranta moare ultima
« Răspuns #3 : Februarie 24, 2011, 08:46:38 »
Nu as baga mana in foc....Poate ca ai avea sustinere cat nu te astepti......Cateodata dorinta de schimbare depaseste logica..Eu te-as sustine..(depinde ce ai promite in primul discurs)
PS. vreun post de prim ministru liber ?

Offline sanducu

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
  • Rating +1/-0
« Răspuns #4 : Februarie 25, 2011, 11:14:14 »
Tu m-ai sustine, sunt sigur, dar nu esti parlamentar...
Eu te-as numi prim-ministru dar pana te trece Parlamentul am disparut eu ca Presedinte.
Romania este o mare incurcatura, intr-o zi n-o poate descurca nici daca ar fi Dumnezeu presedinte... ;D

Offline Nemultumitu

• Administrator
  • Full Member
  • Rating +7/-0
  • Speranta moare ultima
« Răspuns #5 : Februarie 26, 2011, 11:07:42 »
 Cred ca in principal rolul presedintelui este de reprezentare a noastra ca natiune pe plan extern.Deci as umple un Hercules  cu tuica ,slanina ,sarmale ,vinisor si tot ce avem noi mai bunut pe aici . Cu avionul cu bunatati as face ocolul pamantului intr-o zi ca sa  "imbunatatesc" relatiile internationale ... ;)

Spune-ne cum ai conduce tu Romania...

Acesta nu este un loc de injurat , scuipat si aratat cu degetul !!! Imi iubesc tara si doresc sa fiu mereu mandru ca sunt roman !!! Vreau sa-mi vad tara bogata si prospera , plina de turisti si apreciata in intreaga lume !!! Vreau sa merg pe autostrazi  , sa-mi fie usor sa merg in orice colt al patriei mele ! VA ROG SA ACCESATI ACEST FORUM NUMAI DACA SIMTITI CEVA PENTRU PATRIA ROMANA SI POPORUL ROMAN !!! MESAJELE CARE NU AU LEGATURA CU SUBIECTELE ACESTUI FORUM VOR FI STERSE FARA  EXPLICATII SI NOTIFICARI !!! IMI REZERV DREPTUL DE A  SELECTA MESAJELE !!!
Web design & administrare forum - SANNET Suceava.