Atractii turistice ale Romaniei...

Autor Subiect: Bicaz.....  (Citit de 1363 ori)

Offline Nemultumitu

• Administrator
  • Full Member
  • Mesaje postate: 120
  • Rating +7/-0
  • Gen: Bărbat
  • Speranta moare ultima
Bicaz.....
« : Februarie 24, 2011, 04:37:29 »
 Dupa parerea mea si a multora din ce pe care ii cunosc......loc cu IMENS POTENTIAL TURISTIC , adevarata mare interioara a Romaniei ....fac o comparatie cu marea interioara a Austriei ,Neusiedl am See, si o sa pun doua fotografii cu lacul Bicaz si doua cu   Neusiedl am See .Oameni buni , sunt fan inrait Bicaz , aici se poate naviga,se pot organiza concursuri nautice , se pot practica sporturi nautice ,pot naviga submarine .......Aici e AUR pentru Romania !!! ....si sa vedeti Cheile Bicazului si Lacul Rosu ! Alo ? Guvernu"...? Zona cu maxima facilitate de investitii , scutiri totale de impozit pentru investitori seriosi cu  programe reale de investitii in zona ,ceva........??????
unde atitudine nu e , nimic nu e.......

Atractii turistice ale Romaniei...

Acesta nu este un loc de injurat , scuipat si aratat cu degetul !!! Imi iubesc tara si doresc sa fiu mereu mandru ca sunt roman !!! Vreau sa-mi vad tara bogata si prospera , plina de turisti si apreciata in intreaga lume !!! Vreau sa merg pe autostrazi  , sa-mi fie usor sa merg in orice colt al patriei mele ! VA ROG SA ACCESATI ACEST FORUM NUMAI DACA SIMTITI CEVA PENTRU PATRIA ROMANA SI POPORUL ROMAN !!! MESAJELE CARE NU AU LEGATURA CU SUBIECTELE ACESTUI FORUM VOR FI STERSE FARA  EXPLICATII SI NOTIFICARI !!! IMI REZERV DREPTUL DE A  SELECTA MESAJELE !!!
Web design & administrare forum - SANNET Suceava.