Fotografii si caricaturi ale Romaniei si romanilor

Autor Subiect: Protectia Animalelor  (Citit de 1372 ori)

Offline Nemultumitu

• Administrator
  • Full Member
  • Mesaje postate: 120
  • Rating +7/-0
  • Gen: Bărbat
  • Speranta moare ultima
Protectia Animalelor
« : Martie 07, 2011, 12:57:08 »
Astazi am vazut pe marginea drumului un sac care se misca .Am oprit masina fiind sigur ca e o fiinta vie inauntru  . Sacul se misca tot mai tare si printr-o gaura am vazut o bucata de blana roscata .Sacul nu era legat la gura asa ca l-am apucat de fund si l-am ridicat incet .Din sac a aparut un catel speriat care a fugit pe partea opusa strazii si apoi spre niste case .Pentru ca nu e prima data cand vad animale chinuite si nu suport acest lucru am facut repede niste fotografii sa le pun pe  site ,ca exemplu de retardare mintala si imbecilitate a unora . In timp ce ma stergeam pe maini pentru ca sacul nu era tocmai curat dintr-o directie in in care nu sunt case a aparut un personaj cu dinti aurii si cam dezbracat pentru temperatura de afara care mi-a spus ca nu e frumos sa aduc caini si ca o sa ma reclame la " Consiliul Popular" .Oare cine a adus cainele acolo...??? Nu cumva.... >:(
« Ultima Modificare: Martie 07, 2011, 07:24:39 de Nemultumitu »
unde atitudine nu e , nimic nu e.......

Offline switch

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
  • Rating +8/-0
Re: Protectia Animalelor
« Răspuns #1 : Martie 07, 2011, 07:05:11 »
Tara de idiotii. n-ai ce sa mai zici.
« Ultima Modificare: Martie 07, 2011, 07:16:11 de switch »

Fotografii si caricaturi ale Romaniei si romanilor

Acesta nu este un loc de injurat , scuipat si aratat cu degetul !!! Imi iubesc tara si doresc sa fiu mereu mandru ca sunt roman !!! Vreau sa-mi vad tara bogata si prospera , plina de turisti si apreciata in intreaga lume !!! Vreau sa merg pe autostrazi  , sa-mi fie usor sa merg in orice colt al patriei mele ! VA ROG SA ACCESATI ACEST FORUM NUMAI DACA SIMTITI CEVA PENTRU PATRIA ROMANA SI POPORUL ROMAN !!! MESAJELE CARE NU AU LEGATURA CU SUBIECTELE ACESTUI FORUM VOR FI STERSE FARA  EXPLICATII SI NOTIFICARI !!! IMI REZERV DREPTUL DE A  SELECTA MESAJELE !!!
Web design & administrare forum - SANNET Suceava.