Despre orice legat de Romania si romani...

Autor Subiect: Accizarea bauturilor carbogazoase  (Citit de 852 ori)

Offline Nemultumitu

• Administrator
  • Full Member
  • Mesaje postate: 120
  • Rating +7/-0
  • Gen: Bărbat
  • Speranta moare ultima
Accizarea bauturilor carbogazoase
« : Martie 07, 2011, 09:36:35 »
     O noua initiativa legislativa se profileaza pe cerul azuriu al politicii noastre , si anume , accizarea bauturilor carbogazoase . Un motiv ar fi ca mari economii europene au asa ceva . Da, dar aia au bani ! Un alt motiv al unei asemenea masuri ar fi  balonarea populatiei si molecula de cofeina din racoritoare . Deci dragilor ,pe langa foame vom umbla adormiti  si cu limbile umflate de sete . Dar vom fi sanatosi ! Mai laaaaasaaaatiiineeeee !!!!!!
unde atitudine nu e , nimic nu e.......

Despre orice legat de Romania si romani...

Acesta nu este un loc de injurat , scuipat si aratat cu degetul !!! Imi iubesc tara si doresc sa fiu mereu mandru ca sunt roman !!! Vreau sa-mi vad tara bogata si prospera , plina de turisti si apreciata in intreaga lume !!! Vreau sa merg pe autostrazi  , sa-mi fie usor sa merg in orice colt al patriei mele ! VA ROG SA ACCESATI ACEST FORUM NUMAI DACA SIMTITI CEVA PENTRU PATRIA ROMANA SI POPORUL ROMAN !!! MESAJELE CARE NU AU LEGATURA CU SUBIECTELE ACESTUI FORUM VOR FI STERSE FARA  EXPLICATII SI NOTIFICARI !!! IMI REZERV DREPTUL DE A  SELECTA MESAJELE !!!
Web design & administrare forum - SANNET Suceava.