Despre orice legat de Romania si romani...

Autor Subiect: Neputiinta , nepasarea , ne.....  (Citit de 897 ori)

Offline Nemultumitu

• Administrator
  • Full Member
  • Mesaje postate: 120
  • Rating +7/-0
  • Gen: Bărbat
  • Speranta moare ultima
Neputiinta , nepasarea , ne.....
« : Martie 16, 2011, 08:08:42 »
Pe langa multe neajunsuri avem totusi ceva . Din plin si din belsug ! Neputiinta de a fi uniti , nepasarea si delasarea , ca o placere sadica si masochista de a ne petrece intreaga viata plangandu-ne  !  Daca cizmarii nu au ce manca , treaba lor , noi nu ne bagam .Daca cosmonautii nu au benzina de racheta , treaba lor , noi ceilalti stam cuminti , sa protesteze numai ei , NOI CE TREABA AVEM !!!  DACA AM REUSI SA NE ENERVAM TOTI DEODATA SI SA NU IESIM DIN CASA O SAPTAMANA , SA NU MAI AIBA CEI DE SUS FRAIERI DE CONDUS CUM AR FI ?
unde atitudine nu e , nimic nu e.......

Despre orice legat de Romania si romani...

Acesta nu este un loc de injurat , scuipat si aratat cu degetul !!! Imi iubesc tara si doresc sa fiu mereu mandru ca sunt roman !!! Vreau sa-mi vad tara bogata si prospera , plina de turisti si apreciata in intreaga lume !!! Vreau sa merg pe autostrazi  , sa-mi fie usor sa merg in orice colt al patriei mele ! VA ROG SA ACCESATI ACEST FORUM NUMAI DACA SIMTITI CEVA PENTRU PATRIA ROMANA SI POPORUL ROMAN !!! MESAJELE CARE NU AU LEGATURA CU SUBIECTELE ACESTUI FORUM VOR FI STERSE FARA  EXPLICATII SI NOTIFICARI !!! IMI REZERV DREPTUL DE A  SELECTA MESAJELE !!!
Web design & administrare forum - SANNET Suceava.