Credite, comisioane ascunse, relatii cu clientii...

Autor Subiect: Legea transferurilor de bani  (Citit de 1630 ori)

Offline sanducu

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
  • Rating +1/-0
Legea transferurilor de bani
« : Martie 18, 2011, 04:13:31 »
Nemultumirea mea vizavi de banci este durata prea mare pentru trasnferurile inter-bancare.
Daca cineva iti face o plata cu ordin de plata dintr-o banca in alta, dureaza cateva ore in cel mai fericit caz.
Eu as adopta o lege care sa oblige bancile sa micsoreze la maxim timpul de transfer intre conturi si intre banci, astfel ca transferurile sa fie cat mai aproape de instantanee.
Cred ca ar fi un adevarat pas inainte pentru intreg mediul economic din Romania.

Offline Nemultumitu

• Administrator
  • Full Member
  • Mesaje postate: 120
  • Rating +7/-0
  • Gen: Bărbat
  • Speranta moare ultima
Re: Legea transferurilor de bani
« Răspuns #1 : Martie 21, 2011, 09:56:49 »
Nici eu nu inteleg de ce nu se fac instant  , da asa-i cand se intalnesc analogul cu digitalul ......
unde atitudine nu e , nimic nu e.......

Credite, comisioane ascunse, relatii cu clientii...

Acesta nu este un loc de injurat , scuipat si aratat cu degetul !!! Imi iubesc tara si doresc sa fiu mereu mandru ca sunt roman !!! Vreau sa-mi vad tara bogata si prospera , plina de turisti si apreciata in intreaga lume !!! Vreau sa merg pe autostrazi  , sa-mi fie usor sa merg in orice colt al patriei mele ! VA ROG SA ACCESATI ACEST FORUM NUMAI DACA SIMTITI CEVA PENTRU PATRIA ROMANA SI POPORUL ROMAN !!! MESAJELE CARE NU AU LEGATURA CU SUBIECTELE ACESTUI FORUM VOR FI STERSE FARA  EXPLICATII SI NOTIFICARI !!! IMI REZERV DREPTUL DE A  SELECTA MESAJELE !!!
Web design & administrare forum - SANNET Suceava.